Nagrobek to zawsze forma upamiętnienia osób zmarłych. Powinien nam w możliwie największym stopniu ułatwić ich wspominanie oraz składanie wyrazów szacunku dla ich pamięci. Każdy nagrobek musi odznaczać się więc odpowiednią estetyką, a także być łatwy w pielęgnacji i umożliwiać ustawianie kwiatów oraz zniczy. Wśród różnych dostępnych materiałów bardzo dużą popularnością cieszą się pomniki cmentarne z granitu. Ten rodzaj kamienia ma wiele cech, które sprawiają, że nagrobki z niego wykonane są bardzo trwałe i dają bardzo szerokie możliwości, jeśli chodzi o możliwe do zastosowania kształty i wykończenia. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom pomników cmentarnych z granitu.

 

Blog firmy Waskam Granit

Blog firmy WASKAM GRANIT

Pozostała Oferta

Cięcie bloków, płyt

Cięcie bloków, płyty różnej grubości, wklęsłe i wypukłe


W ramach naszej oferty zajmujemy się cięciem płyt o różnego grubość i wypukłości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 

Polerowanie płyty

Polerowanie płyty


Oferujemy polerowanie różnego typu płyt. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

Nagrobki

Produkcja nagrobków


Zajmujemy się produkcją nagrobków o dowolnym kształcie i rozmiarze. Oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 

Cięcie i obróbka płyt

Cięcie i obróbka płyt
maszynami CNC


Wśród oferowanych usług znajdą Państwo cięcie oraz obróbkę płyt za pomocą maszyn CNC. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą! 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.