Produkcja nagrobków

nagrobki granitowe

 

Firma Waskam Granit zajmuje się profesjonalną produkcją nagrobków. Oferujemy kompleksowe i fachowe usługi, a także produkty wytwarzane z najlepszych gatunkowo materiałów. Nagrobek możemy wykonać według sprawdzonych projektów naszego zakładu, jak również na indywidualne zamówienie zleceniodawcy. W drugim przypadku realizujemy go w sposób jak najbardziej zgodny z zaleceniami naszego klienta. Chętnie wysłuchamy wszelkich uwag i pomysłów z Państwa strony, a następnie, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, urzeczywistnimy je w procesie produkcji.

Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, który pozwala nam na wykonanie różnorodnych, schludnych i estetycznych nagrobków. Możemy przygotować wyroby o rozmaitej, stonowanej kolorystyce, dowolnym rozmiarze oraz kształcie. Oferujemy także realizację wizerunków, rzeźb oraz wzorów, które wyróżnią nagrobek i uczynią z niego wyjątkowe miejsce pamięci. Gwarantujemy, że efekt końcowy spełni Państwa oczekiwania, a nagrobek naszej produkcji przetrwa próbę czasu, znosząc wiele lat eksploatacji bez widocznego uszczerbku.

Pozostała Oferta

Cięcie bloków, płyt

Cięcie bloków, płyty różnej grubości, wklęsłe i wypukłe


W ramach naszej oferty zajmujemy się cięciem płyt o różnego grubość i wypukłości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 

Polerowanie płyty

Polerowanie płyty


Oferujemy polerowanie różnego typu płyt. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

Nagrobki

Produkcja nagrobków


Zajmujemy się produkcją nagrobków o dowolnym kształcie i rozmiarze. Oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 

Cięcie i obróbka płyt

Cięcie i obróbka płyt
maszynami CNC


Wśród oferowanych usług znajdą Państwo cięcie oraz obróbkę płyt za pomocą maszyn CNC. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą! 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.