Waskam Granit

Założony przez Zbigniewa Wasielewskiego zakład produkcyjny Waskam Granit świadczy fachowe usługi kamieniarskie. Jesteśmy łódzką firmą, działającą z powodzeniem od lat w tej branży. Oferujemy produkcję, sprzedaż, a także późniejszy transport porządnie wykonanych estetycznych nagrobków i pomników cmentarnych z granitu. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób rzetelny i indywidualny. Uważnie słuchamy sugestii klienta i dążymy do tego, żeby na każdym etapie obsługi spełniać jego oczekiwania. Jesteśmy empatyczni i zależy nam na zadowoleniu każdej z osób, które zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty.

Na naszej stronie internetowej zaznajomią się Państwo z zakresem naszych usług, zobaczą na licznych zdjęciach jak prezentują się oferowane przez Waskam Granit nagrobki oraz znajdą niezbędne dane adresowe, które pozwolą skontaktować się z naszą firmą. Zapraszamy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.