Park maszynowy

 

W zakładzie kamieniarskim Waskam Granit korzystamy z kompleksowego, specjalistycznego parku maszynowego. Dysponujemy bardzo szerokim zapleczem technicznym i urządzeniami najlepszych marek, które pozwalają nam na fachową produkcję nagrobków. Sprzęty w naszym parku dają nam możliwość wklęsłego i wypukłego cięcia bloków oraz płyt różnej grubości. Dzięki nim możemy wykonać również obróbkę granitu przy użyciu maszyn CNC (Computerized Numerical Control), a także precyzyjne docieranie i polerowanie płyt nagrobkowych. 

Dobrze wyposażony park maszynowy sprawia więc, że proces produkcyjny w naszym zakładzie przebiega terminowo i bezproblemowo. Możemy zatem zagwarantować Państwu najwyższą jakość i dokładność wykonania nagrobków.

park maszynowy

 

 

Park maszynowy - galeria zdjęć

 

park maszynowy
maszyna do cięcia kamienia
ciecie kamienia maszyną
sterownia maszyn
przygotowanie do cięcia kamienia
prace nad kamieniem
dostawa kamienia
rozładunek kamienia
maszyna easy
cięcie granitu
prace nad nagrobkiem
zbiorniki maszyn
maszyna athena
produkcja nagrobków

Pozostała Oferta

Cięcie bloków, płyt

Cięcie bloków, płyty różnej grubości, wklęsłe i wypukłe


W ramach naszej oferty zajmujemy się cięciem płyt o różnego grubość i wypukłości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 

Polerowanie płyty

Polerowanie płyty


Oferujemy polerowanie różnego typu płyt. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

Nagrobki

Produkcja nagrobków


Zajmujemy się produkcją nagrobków o dowolnym kształcie i rozmiarze. Oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 

Cięcie i obróbka płyt

Cięcie i obróbka płyt
maszynami CNC


Wśród oferowanych usług znajdą Państwo cięcie oraz obróbkę płyt za pomocą maszyn CNC. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą! 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.