Blog firmy WASKAM GRANIT

Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu. Stworzyliśmy go po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy. Będziemy na nim publikować wiele przydatnych informacji dotyczących naszej branży oraz materiałów pomagających w dokonaniu wyboru właściwych elementów oferty. Zachęcamy do lektury!

Zakład obróbki kamienia

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Waskam Granit! Jesteśmy cenionym i sprawdzonym zakładem obróbki kamienia z Łodzi, specjalizującym się w realizacji eleganckich i wytrzymałych nagrobków oraz pomników cmentarnych. Możemy zaoferować Państwu wyroby wykonywane według jednego z wielu naszych projektów lub na specjalne, indywidualne zlecenie klienta. Jeżeli zależy Państwu na czasie, zamiast składać zamówienie na przygotowanie nowego nagrobka, mogą Państwo zdecydować się także na zakup gotowego. Dbamy o to, żeby stale dysponować szeroką ofertą estetycznych pomników, znajdujących się na stanie. Zachęcamy do tego, aby obejrzeć je na ekspozycjach w punktach sprzedaży firmy Waskam Granit.

 

Cięcie bloków, płyt

Cięcie bloków, płyty różnej grubości, wklęsłe i wypukłe


W ramach naszej oferty zajmujemy się cięciem płyt o różnego grubość i wypukłości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 

Polerowanie płyty

Polerowanie płyty


Oferujemy polerowanie różnego typu płyt. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

Nagrobki

Produkcja nagrobków


Zajmujemy się produkcją nagrobków o dowolnym kształcie i rozmiarze. Oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 

Cięcie i obróbka płyt

Cięcie i obróbka płyt
maszynami CNC


Wśród oferowanych usług znajdą Państwo cięcie oraz obróbkę płyt za pomocą maszyn CNC. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą! 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.