Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu. 

 

Stworzyliśmy go po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy. Będziemy na nim publikować wiele przydatnych informacji dotyczących naszej branży oraz materiałów pomagających w dokonaniu wyboru właściwych elementów oferty. Zachęcamy do lektury!

Zakład obróbki kamienia

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Waskam Granit! Jesteśmy cenionym i sprawdzonym zakładem obróbki kamienia z Łodzi, specjalizującym się w realizacji eleganckich i wytrzymałych nagrobków oraz pomników cmentarnych. Możemy zaoferować Państwu wyroby wykonywane według jednego z wielu naszych projektów lub na specjalne, indywidualne zlecenie klienta. Jeżeli zależy Państwu na czasie, zamiast składać zamówienie na przygotowanie nowego nagrobka, mogą Państwo zdecydować się także na zakup gotowego. Dbamy o to, żeby stale dysponować szeroką ofertą estetycznych pomników, znajdujących się na stanie. Zachęcamy do tego, aby obejrzeć je na ekspozycjach w punktach sprzedaży firmy Waskam Granit.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.